Šárka Lokvencová

Do svých hodin se snážím vnášet přátelskou atmosféru, posílení celého těla, protažení a vykouzlit úsměv na vaší tváři, který vydrží. Po hodině se vždy ráda zastavím a popovídám u kávy ve studiu.

Míša Uslerová

Při svých lekcích se snažím odpoutat od všedních starostí, uvolnit, posílit a protáhnout své tělo. Také se mnou komunikujete přes zprávy, nebo e-mail a ozvu se vám i na telefonu. 

Karolína Petrová

Do svých lekcí přicházím s pozitivní energií a úsměvem. Na mých lekcích se určitě s nudou nesetkáte, budete odcházet s úsměvem, plní nové síly a protažení.

Leona Charbuská

Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Karolina Francová

Má role je vytvářet přijímající prostor, kde budeme schopné nechat projevit naší jedinečnost bez předsudků a obav. Prostor, který nám umožní jít hlouběji k sobě, objevovat svou ženskou sílu a zažívat bezpodmínečnou vzájemnou podporu.

Petra Zappová

Věřím, že pravidelná jógová praxe pomáhá lépe se orientovat sám v sobě, zachytit jemné impulzy a zprávy, které vysílá duše skrze naše fyzické tělo. To co máme v sobě, se odráží v našem okolí, ve vztazích, v životě. Pokud se naučíme naslouchat sami sobě, přijímat se, pečovat o sebe, jsme schopni to pak předat dál i druhým lidem. To učí jóga mě a ráda bych to na svých lekcích předala i vám. 

Barbora Opršalová

Ke studiu pohybu mě přivedly vlastní potíže a neustávající bolesti zad, proto ve svých lekcích propojuji jógu s rehabilitačními pohybovými metodami jako je Restore Your Core® či Dynamická neuromuskulární stabilizace, podporuji zvídavost k vlastnímu tělu a jeho pohybovým vzorcům. Více o mně a mých kurzech naleznete zde.

Alena Rajmanová