Šárka Lokvencová

Šárka je duší i srdcem celého studia. Šárka je zakladatelkou 3D yoga studia a do studia vnesla příjemnou a pohodovou atmosféru. Potkáte jí jedině usměvavou a vždy ochotnou zastavit se na kus řeči. Pokud necvičí, nejraději hlídá svoje vnoučata. Ve studiu vás provede ranní jógou, potkáte ji i na lekcích pro seniory nebo na hodinách jógy pro zdraví a harmonii. Nenechte se ale zmást zaměřením lekcí, Šárka má energie na rozdávání.

Míša Uslerová

Míša je pravá ruka studia, její tvář uvidíte jako první při vstupu do studia, uvítá vás na recepci, uvaří vám kávu. S Míšou také komunikujete přes zprávy, nebo e-mail a ozve se vám na telefonu. Často jí doprovází Merlin, chlupatý psí kluk, se kterým prý ve volném čase s oblibou trénuje ásany pes hlavou nahoru a pes hlavou dolů. Kromě organizace studia potkáte Míšu na lekcích pro začátečníky a relaxační józe. 

Marcela Nacházelová

S Marcelou si zkuste power jogu. Protáhnete se od hlavy k patě, posílíte, zapotíte a nabijete energií. Marcely doporučení: „Cvič podle svých fyzických možností, ale i nálady. Bez násilí sám na sobě, bez bolesti. Nekoukej kolem, soustřeď se na sebe. Dýchej. Cvič tak, abys měl radost z pohybu.“ I po 15 letech jógy mě baví pozdrav slunci a z něj vycházím do dalších pozic. Mám radost, když vidím rozdíl na lidech, jak se cítí před a po lekci.

Emilka Bošková

Lekce s Emilkou vám nabídnou mnoho cest, ale jen jeden cíl: radost z tělesného i duševního zdraví. Nebojte se přijmout své tělo a respektujte sami sebe. V jejích lekcích není místo pro hodnocení, či porovnávaní. Ať už praktikujete jednodušší, či složitější ásany, ať se při tom nacházíte na trávě nebo podložce, jóga vždy daruje klid a radost ze života. Pravidelnou praxí si osvojíte, že propojením dechu, pohybu a mysli dokážete lépe porozumět svému tělu, jako celku. Tato myšlenka a procítění vás bude provázet každou lekcí. 

Vlaďka Polaková

Jógu praktikuji 25 let. Dodává mi energii a sílu do života a tento prožitek chci předávat všem. 

S Vlaďkou na lekcích čas příjemně plyne. Protáhnete se a odpočinete, plynule jakoby protančíte. Ztratíte pojem o čase, a to doslova. Krásná plynulá jóga.

Potkáte ji na lekcích Rozjasňující jógy a jógy pro začátečníky.

Zuzana Čižmarová

S jógou jsem asi 20 let. Jednou jsem si šla zacvičit a už u jógy zůstala. Jóga je pro mě zdravá forma pohybu. Poznáváni, zvědomování , vytišování, výlet do nejhlubších hlubin, průzkumně dobrodružná cesta. Osobní experiment.

Ve 3D yoga centru Vás provedu hodinou Vinyasy.

 

Leona Charbuská

Józe se věnuji asi 8 let, mám vystudovaného lektora III. a II. třídy ve škole tradiční jógy Česká akademie jógy v Praze. Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Ilona Pižlová

Miluje psy. Doma má nádhernou slečnu československého ovčáka, šampiónku. Ilča je velmi srdečný člověk, optimista. Nabije vás energií, stále se směje a v podstatě nikdy nepřestává mluvit. Na jejích hodinách se určitě nebudete nudit, ani usínat, ale příjemně se protáhnete. Proto jsme pojmenovaly její hodiny jóga pro radost. Ilča se zaměřuje také na protažení a posílení fascií, používá jógové válce, po kterých se budete různě povalovat a posilovat.