×
Šárka Lokvencová

Do svých hodin se snážím vnášet přátelskou atmosféru, posílení celého těla, protažení a vykouzlit úsměv na vaší tváři, který vydrží. Po hodině se vždy ráda zastavím a popovídám u kávy ve studiu.

Míša Uslerová

Při svých lekcích se snažím odpoutat od všedních starostí, uvolnit, posílit a protáhnout své tělo. Také se mnou komunikujete přes zprávy, nebo e-mail a ozvu se vám i na telefonu. 

Adéla Paurová

Věřím, že zdravý pohyb by měl být přirozenou součástí každého člověka. Během cvičení jógy jsem se naučila lépe kontrolovat pohyby svého těla. Baví mě, když se po cvičení cítím dobře a vše, co se přes den nahromadilo, je úspěšně pryč.

Karolína Petrová

Do svých lekcí přicházím s pozitivní energií a úsměvem. Na mých lekcích se určitě s nudou nesetkáte, budete odcházet s úsměvem, plní nové síly a protažení.

Emilka Bošková

Na mých lekcích naleznete mnoho cest, ale jen jeden cíl: radost z tělesného i duševního zdraví, není místo pro hodnocení, či porovnávaní. Nebojte se přijmout své tělo a respektujte sami sebe.

Zuzana Čižmarová

Své lekce vedu v příjemně dynamickém tempu, se zaměřením na propojení dechu a pohybu. Jóga je pro mě zdravá forma pohybu, poznáváni, uvědomění si sám sebe.

 

Leona Charbuská

Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Ilona Pižlová

Do svých hodin vnáším pozitivní energii a radost.Lekce jsou postavené tak aby se naše tělo co nejvíce protáhlo a uvolnilo. S tím souvisí i mé zaměření na protažení a posílení fascií, použitím válců.

Marcela Nacházelová

Cvičím podle svých fyzických možností, ale i nálady. Bez násilí sáma na sobě, bez bolesti. Nekoukej kolem, soustřeď se na sebe. Dýchej. Mám radost, když vidím rozdíl na lidech, jak se cítí před a po lekci.

Vlaďka Polaková

Na mých lekcích čas příjemně plyne. Protáhnete se a odpočinete, plynule jakoby protančíte. Ztratíte pojem o čase, a to doslova.

 

Alena Rajmanová

Jóga mě učí vidět život takový jaký je, bez iluzí, vidět věci ve své podstatě. Do lekcí se snažím vnášet jemnost, lehkost a ženskost. Během lekce se zahřejete, protáhnete, uvolníte, zaktivujete lymfatický systém, zaposilujete a zrelaxujete zároveň.

Lucie Uhlířová a Radek Novák