Šárka Lokvencová

Do svých hodin se snážím vnášet přátelskou atmosféru, posílení celého těla, protažení a vykouzlit úsměv na vaší tváři, který vydrží. Po hodině se vždy ráda zastavím a popovídám u kávy ve studiu.

Míša Uslerová

Při svých lekcích se snažím odpoutat od všedních starostí, uvolnit, posílit a protáhnout své tělo. Také se mnou komunikujete přes zprávy, nebo e-mail a ozvu se vám i na telefonu. 

Karolína Petrová

Do svých lekcí přicházím s pozitivní energií a úsměvem. Na mých lekcích se určitě s nudou nesetkáte, budete odcházet s úsměvem, plní nové síly a protažení.

Leona Charbuská

Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Petra Zappová

Věřím, že pravidelná jógová praxe pomáhá lépe se orientovat sám v sobě, zachytit jemné impulzy a zprávy, které vysílá duše skrze naše fyzické tělo. To co máme v sobě, se odráží v našem okolí, ve vztazích, v životě. Pokud se naučíme naslouchat sami sobě, přijímat se, pečovat o sebe, jsme schopni to pak předat dál i druhým lidem. To učí jóga mě a ráda bych to na svých lekcích předala i vám. 

Michal Rauer

S jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového

https://michalrauer.cz