Vlaďka Polaková

Jógu praktikuji 25 let. Dodává mi energii a sílu do života a tento prožitek chci předávat všem.

Šárka Lokvencová

Jógu praktikuji téměř 10 let. Lektorování se věnuji 2 roky. Na józe miluji její rozmanitost,lehkost a dostupnost pro každého. Jóga protáhne unavené svaly a klouby a krásně zklidní mysl.

Zuzana Čižmarová

S jógou jsem asi 20 let. Jednou jsem si šla zacvičit a už u jógy zůstala. Jóga je pro mě zdravá forma pohybu. Poznáváni, zvědomování , vytišování, výlet do nejhlubších hlubin, průzkumně dobrodružná cesta. Osobní experiment.

Ve 3D yoga centru Vás provedu hodinou Vinyasy.

 

Alena Rajmanová

Jóga mě na cestě životem provází  téměř  15 let. Učí mě vidět život takový jaký je, bez iluzí, vidět věci ve své podstatě, pochopit emoce, brát je jako svého učitele a jako prostředek poznání sama sebe.

Do lekcí se snažím vnášet jemnost, lehkost a ženskost. Během lekce se zahřejete, protáhnete, uvolníte, zaktivujete lymfatický systém, zaposilujete a zrelaxujete zároveň.

Leona Charbuská

Józe se věnuji asi 8 let, mám vystudovaného lektora III. a II. třídy ve škole tradiční jógy Česká akademie jógy v Praze. Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Ilona Pižlová

S jógou jsem se seznámila před 15 lety. Jóga mi dávala potřebnou sílu, klid a v současné době i pocit radosti a uvolnění po odcvičené hodině s vámi. Přijďte si se mnou zacvičit na hodinu jógy pro radost s programem plus pro fascie. Přijďte se společně ponořit do fascinujícího světa fascií.