Šárka Lokvencová

Šárka je duší i srdcem celého studia. Šárka je zakladatelkou 3D yoga studia a do studia vnesla příjemnou a pohodovou atmosféru. Potkáte jí jedině usměvavou a vždy ochotnou zastavit se na kus řeči. Pokud necvičí, nejraději hlídá svoje vnoučata. Ve studiu vás provede ranní jógou, potkáte ji i na lekcích pro seniory nebo na hodinách jógy pro zdraví a harmonii. Nenechte se ale zmást zaměřením lekcí, Šárka má energie na rozdávání.

Míša Uslerová

Míša je pravá ruka studia, její tvář uvidíte jako první při vstupu do studia, uvítá vás na recepci, uvaří vám kávu. S Míšou také komunikujete přes zprávy, nebo e-mail a ozve se vám na telefonu. Často jí doprovází Merlin, chlupatý psí kluk, se kterým prý ve volném čase s oblibou trénuje ásany pes hlavou nahoru a pes hlavou dolů. Kromě organizace studia potkáte Míšu na lekcích pro začátečníky a relaxační józe. 

Vlaďka Polaková

Jógu praktikuji 25 let. Dodává mi energii a sílu do života a tento prožitek chci předávat všem. 

S Vlaďkou na lekcích čas příjemně plyne. Protáhnete se a odpočinete, plynule jakoby protančíte. Ztratíte pojem o čase, a to doslova. Krásná plynulá jóga.

Potkáte ji na lekcích Rozjasňující jógy a jógy pro začátečníky.

Zuzana Čižmarová

S jógou jsem asi 20 let. Jednou jsem si šla zacvičit a už u jógy zůstala. Jóga je pro mě zdravá forma pohybu. Poznáváni, zvědomování , vytišování, výlet do nejhlubších hlubin, průzkumně dobrodružná cesta. Osobní experiment.

Ve 3D yoga centru Vás provedu hodinou Vinyasy.

 

Alena Rajmanová

Jóga mě na cestě životem provází  téměř  15 let. Učí mě vidět život takový jaký je, bez iluzí, vidět věci ve své podstatě, pochopit emoce, brát je jako svého učitele a jako prostředek poznání sama sebe.

Do lekcí se snažím vnášet jemnost, lehkost a ženskost. Během lekce se zahřejete, protáhnete, uvolníte, zaktivujete lymfatický systém, zaposilujete a zrelaxujete zároveň.

Leona Charbuská

Józe se věnuji asi 8 let, mám vystudovaného lektora III. a II. třídy ve škole tradiční jógy Česká akademie jógy v Praze. Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Ilona Pižlová

Miluje psy. Doma má nádhernou slečnu československého ovčáka, šampiónku. Ilča je velmi srdečný člověk, optimista. Nabije vás energií, stále se směje a v podstatě nikdy nepřestává mluvit. Na jejích hodinách se určitě nebudete nudit, ani usínat, ale příjemně se protáhnete. Proto jsme pojmenovaly její hodiny jóga pro radost. Ilča se zaměřuje také na protažení a posílení fascií, používá jógové válce, po kterých se budete různě povalovat a posilovat.