Lektoři

Lektoři 3D YOGA centrum

Šárka Lokvencová

Do svých hodin se snážím vnášet přátelskou atmosféru, posílení celého těla, protažení a vykouzlit úsměv na vaší tváři, který vydrží. Po hodině se vždy ráda zastavím a popovídám u kávy ve studiu.

Andrea Fišerová

Jóga je pro mě nejen způsobem cvičení, ale i cestou k nalezení vnitřního klidu a rovnováhy. Věřím, že jóga může pomoci každému bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici. V mých lekcích kladu důraz na individuální přístup a správné provedení každého cviku, abychom společně dosáhli maximálního prospěchu pro tělo i mysl.

Karolína Petrová

Do svých lekcí přicházím s pozitivní energií a úsměvem. Na mých lekcích se určitě s nudou nesetkáte, budete odcházet s úsměvem, plní nové síly a protažení.

Leona Charbuská

Ve svých hodinách propojuji prvky tradiční jógy a jógové terapie, vše v klidném tempu, abychom si dokázali vše procítit. Na józe mě fascinuje její komplexnost, pozitivní účinky na tělo, duši a dech.

Anička Váňová

Jsem milá, empatická a vstřícná slečna. K józe jsem si našla vztah před dvěma lety. Učí mě  plnému uvědomění v přítomném okamžiku.. nahlédnout do zcela nové a krásné pozitivní etapy každodenního života. Do svých hodin vkládám  sluníčkovou pozitivní energii s vděčností, ráda pomáhám druhým lidem a ráda vždy vyslechnu.

Vojta Chaura

Lekci tvoří žáci a proto se vyvíjí a roste spolu s nimi. Jóga je široká a pestrá jako život samotný. Kdo nezažil, pouhým rozumem nepochopí. Stanu se vám průvodcem na této cestě, na cestě za vaší osobní svobodou – fyzickou i duševní.

„Život má rád akci s úsměvem“

Barbora Opršalová

Ke studiu pohybu mě přivedly vlastní potíže a neustávající bolesti zad, proto ve svých lekcích propojuji jógu s rehabilitačními pohybovými metodami jako je Restore Your Core® či Dynamická neuromuskulární stabilizace, podporuji zvídavost k vlastnímu tělu a jeho pohybovým vzorcům.

Michal Bednařík

Své lekce neberu jako jednostranný vztah učitel – žák, ale vím, že všichni přítomni jsme zároveň učitelé i žáci. Všichni společně, s respektem jeden k druhému posouváme své dovednosti dál, jsme jeden druhému zrcadlem a učíme se vzájemně.

Alena Rajmanová

Myslím, že cesta ke spokojenému tělu je celostním přístupem na celý život. Jsem upřímný člověk a nebudu vám lhát, když řeknu, že minimálně ze začátku je to dřina.Je spousta návodů jak na to. Začít je ale praktikovat, vydržet a nevzdávat se, nestěžovat si, když něco nepůjde lehce, nehledat viníky nezdarů v okolí, ale v sobě chce velkou odvahu.

Rezervujte si prosím vybranou hodinu v našem rezervačním systému.